ادمین اینستاگرام و شبکه های اجتماعی

عبارت ادمین، به معنای مدیر است و ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی ، به شخصی اطلاق می شود که صفحه ای را در پلتفرم مدیریت می کند. نحوه تبدیل شدن به ادمین تبلیغات در اینستاگرام، موضوعی است که بسیاری از کاربران، به آن می اندیشند تا بتوانند برای اهداف خود، از اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی قدرتمند استفاده نمایند.

مدیر صفحه اینستاگرام

در دنیای اینستاگرام، ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی عملکرد مهمی را در برنامه کار خود دارد. این بدان معناست که افراد پرمشغله مانند بازیگران، صاحبان مشاغل، افراد مشهور و به طور کلی صاحبان صفحه که فعالیت های گسترده ای دارند و نمی توانند صفحه پرمشغله خود را مدیریت کنند، از افراد مورد اعتماد  کمک گرفته تا به عنوان مدیر یا به اصطلاح ادمین برای مدیریت صفحات آنها اقدام کنند. مدیر یک صفحه اینستاگرام یک سری وظایف دارد که بابت آن از صاحب صفحه مربوطه اجرت دریافت می کند..

وظایف مدیریت صفحه اینستاگرام

قطعا با بیان وظایف ادمین در اینستاگرام می توان معنای این اصطلاح را بهتر درک کرد کاربران فعال اینستاگرام و دنبال کننده صفحات افراد و کسب و کارهای شناخته شده هستید، حتما متوجه شده اید که عبارت این صفحه توسط ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی مدیریت می شود که در بیو معرفی صفحه ذکر شده است. شما نیز به خوبی با قابلیت های یک پروفایل آشنا هستید.

وظایف ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، موظف است تا محتواهای متنی را در صفحه آپلود نموده و برای محتواهای تصویری به صورت منظم، اقدام نماید. همچنین به پیام هایی که از سوی فالوورها ارسال می شود پاسخ داده و نظرات پست ها را بدون پاسخ نگذارد. همچنین موظف است تا کامنت های نامناسب را حذف کرده و برای افزایش تعداد لایک ها در پست های اینستاگرامی، تلاش نماید.

ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی می بایست، بازدیدهای تصویری که به اشتراک گذاشته شده است را بالا برده و برای افزایش دید پست ها و فالوورهای واقعی، تلاش نماید. از سویی دیگر، ایمن نگه داشتن و ممانعت از هک شدن صفحه نیز از وظایف مهم ادمین است. تغییر عکس و بیوگرافی که در پروفایل قرار گرفته است، از کارهای مهم ادمین می باشد.

از جمله مهارت هایی که باید ادمین اینستاگرام به آن تسلط داشته باشد، نرم افزارهای گرافیکی همانند فتوشاپ است. همچنین برای افزایش تعامل در صفحه اینستاگرام، از تکنیک های لازم، بهره ببرد. کسب مهارت های تبلیغات و بازاریابی در اینستاگرام از نکات مهمی است که ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی باید به آن بپردازد.

صفحه تجاری در اینستاگرام

به عنوان ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی و برای داشتن صفحه تجاری در اینستاگرام، هنگامی که حساب اینستاگرام خود را تنظیم می کنید و آن را از حساب خصوصی به حساب تجاری تغییر می دهید، باید آن را به یک صفحه فیس بوک متصل کنید. برای داشتن یک صفحه تجاری در اینستاگرام به یک صفحه فیس بوک نیز نیاز دارید.

چگونه در اینستاگرام ادمین شوید؟

می‌توانید از نماد «نمایه» به سمت چپ بکشید. برای تنظیمات خود، روی پیوند تنظیمات کلیک کنید. می‌توانید با کلیک کردن روی «حساب» و سپس «تغییر به نمایه کسب‌وکار» به نمایه کسب‌وکار خود بروید. شما می توانید به سه طریق به شخصی مجوزهای لازم برای افزایش اکانت تجاری اینستاگرام خود را به عنوان ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی بدهید.

مدیر کسب و کار شما باید بتواند از پس اضافه شدن افراد برآید. اگر از آن برای مدیریت نقش‌ های صفحه استفاده می‌کنید، مدیر کسب‌ و کار باید نقش ‌هایی را به شما اختصاص دهد. حساب تبلیغاتی شما باید پر از افراد باشد. اما برای تغییر ادمین در اینستاگرام نیز، لازم است تا به به بخش Admin بروید.

می‌توانید با انتخاب حساب اجتماعی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، مدیر صفحه و ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی را تغییر دهید. برای ویرایش سند خود، روی دکمه «ویرایش» کلیک کنید. سپس می توانید مدیر خود را تغییر دهید. پس از کلیک بر روی دکمه Refresh می توانید صفحه را بازخوانی کنید. توجه داشته باشید که ممکن است کمی طول بکشد. با انتخاب آن و کلیک روی Save می توانید مدیر صفحه جدید خود را ذخیره کنید. برای ذخیره صفحه وب خود، روی ذخیره کلیک نمایید.

یک گروه را می توان پس از ایجاد هر موضوعی که دوست دارید نامگذاری کرد. با توجه به اطلاعات، ادمین ها می توانند اعضا را از گروه حذف کرده و آنها را به موقعیت بسازند یا منتقل کنند. گروه های اینستاگرام می توانند حداکثر 32 عضو به عنوان ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی داشته باشند.

انتقال ادمین در اینستاگرام

می توانید از دستگاه تلفن همراه خود برای باز کردن برنامه اینستاگرام استفاده کنید. آن را در منوی تنظیمات پیدا خواهید کرد. در صورت فعال بودن احراز هویت دو مرحله ای باید غیرفعال شود. با کلیک بر روی حساب ‌های پیوندی، می‌توانید حساب‌ ها را در تنظیمات پیوند دهید.

با کلیک کردن روی Payments می‌توانید در تنظیمات پرداخت کنید. در نظر داشته باشید که اپلیکیشن موبایل اینستاگرام اکنون به کاربران این امکان را می دهد که بین چندین حساب جابجا شوند. در اپلیکیشن نسخه 7 قابلیت جدیدی معرفی خواهد شد. این برنامه برای دستگاه های iOS و اندروید در دسترس است. این دستگاه می تواند توسط حداکثر شش کاربر استفاده شود و ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی می تواند آن را از یک دستگاه کنترل کند.

انتخاب ادمین در یک گروه اینستاگرامی

با ضربه زدن روی نام گروه، می توانید به اپلیکیشن اینستاگرام اندروید و آیفون دسترسی پیدا کنید. می‌توانید با اسکرول کردن به پایین به اعضا و ضربه زدن روی حسابی که می‌خواهید ایجاد کنید، یک حساب مدیریت ایجاد کنید. با زدن گزینه Make Admin می توانید به Admin دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب، می توانید یک حساب را به عنوان سرپرست حذف کنید. ادمین می تواند با ضربه زدن روی Remove برنامه را حذف کند.

چگونه می توان ادمین را به اینستاگرام بازگرداند؟

برای تماس با دوست فیسبوک خود، باید آدرس ایمیل او را وارد کنید. هنگامی که به عنوان ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی ، روی «ویرایشگر» کلیک می‌کنید، می‌توانید «Admin» را از کادر کشویی انتخاب کنید. شما می توانید رمز عبور خود را با ذخیره و وارد کردن آن تایید کنید. اگر دوست شما تنظیمات خود را تنظیم کرده باشد، ممکن است اعلان درخواست شما را دریافت کند تا آنها را به عنوان “Admin” تبدیل کند.

چگونه اینستاگرام کسب و کار داشته باشیم؟

به عنوان ادمین، می توانید اینستاگرام کسب و کار را راه اندازی کنید. برای این کار تنظیمات، Account را پیدا کنید، سپس روی Switch to Professional Account ضربه بزنید و از فهرست دسته‌هایی که کسب و کار شما را به بهترین شکل توصیف می‌کنند، Business را انتخاب کنید. اکنون که یک حساب کاربری تجاری در اینستاگرام دارید، آماده فعالیت به عنوان ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی هستید.

این امکان برای هر کسی وجود دارد که یک حساب کاربری اینستاگرام برای کسب و کار خود بسازد. این کاملا رایگان است و نیازی به اثبات ثبت نام کسب و کار خود ندارید. با این حال، باید حساب تجاری خود را در ذهن داشته باشید تا برند خود را حرفه ای و جدی جلوه دهید.

ایجاد یک حساب تجاری مستلزم این است که از قبل یک حساب اینستاگرام برای استفاده شخصی خود داشته باشید. با رفتن به نمایه خود و ضربه زدن روی نماد منو، می توانید حساب خود را از یک حساب شخصی به یک حساب تجاری تغییر دهید.

به عنوان ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی داشتن یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام راهی عالی برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات است. می‌توانید فید خود را برنامه‌ریزی کنید و با آن در زمان خود صرفه‌جویی کنید، اما همچنین به شما این امکان را می‌دهد که پست‌های خود را در زمانی که مخاطبان شما فعال ‌تر هستند منتشر کنید که به معنای تعامل بیشتر است.

شما می توانید از پروفایل تجاری اینستاگرام برای تبلیغ پست های خود و اجرای تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید و به شما امکان می دهد فالوور و تعامل خود را افزایش دهید. از ابزارهای تبلیغاتی مشابهی در تبلیغات اینستاگرام استفاده می‌شود، بنابراین می‌توانید کمپین ‌ها را به همان روشی که با تبلیغات فیسبوک انجام می‌دهید راه‌اندازی، اجرا و پیگیری کنید.

برای یک اکانت تجاری اینستاگرام به چند فالوور نیاز دارید؟

اگر می خواهید به عنوان ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی با اکانت تجاری اینستاگرام فعالیت کنید، باید یک پروفایل تجاری با حداقل 10000 فالوور در اینستاگرام داشته باشید. برای این منظور، باید مطمئن شوید که نمایه شما روی عمومی تنظیم شده است.

 اینستاگرام در حال حاضر امکان جابجایی بین پروفایل های تجاری و شخصی را محدود کرده است. اگر نمایه شما در حال حاضر روی Private تنظیم شده است، نمی توانید این کار را انجام دهید. اگر صفحه فیس بوک کسب و کار خود را به عنوان یک گزینه نمی بینید، باید به عنوان مدیر، در منوی تنظیمات فهرست شوید.

یکی از خدمات برجسته ای که فوروب به مشتریان خود ارائه می نماید، ادمین اینستاگرام  و شبکه های اجتماعی است که با توجه به دانش و تخصص لازم در این حوزه، می تواند به رشد و گسترش کسب و کار شما کمک موثری باشد.

مشاوره رایگان دریافت کنید

مسیر بازاریابی بهتر را آغاز کنید. برای ملاقات با یکی از کارشناسان محلی سئو و طراحی ، با شرکت فوروب تماس بگیرید.

فوروب / phorweb

امتیاز 5 از 30 مشتری

شرکت طراحی سایت و سئو