دیجیتال مارکتینگ

فوروب بازاریابی اینترنتی

کاری که دیجیتال مارکتینگ برای یک شرکت انجام می دهد به هدف هر نوع محتوای بازاریابی بستگی دارد که شامل افزایش آگاهی از برند و اقتدار صنعت، افزایش ترافیک وب و افزایش سرنخ ها و درآمد کلی است. بازاریابی آنلاین شرکت شما، این روزها یک امر مهم است. به هر حال، استفاده از اینترنت در دهه گذشته بیش از دو برابر شده است و این تغییر به طور گسترده بر نحوه خرید محصولات و تعامل مردم با مشاغل تأثیر گذاشته است.

مانند هر نوع دیگری از بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ راهی برای ارتباط با مشتریان بالقوه شما و تأثیرگذاری آنهاست. با این تفاوت که به شکل آنلاین و با بهره مندی از کانال های تبلیغات دیجیتال این کار را انجام خواهید داد که می تواند شامل بازاریابی محتوا، تبلیغات وب سایت و محتوای ویدئویی گردد.

شرکت‌ ها به جای استفاده از استراتژی ‌های بازاریابی سنتی مانند بیلبوردها، تبلیغات تلویزیونی و نامه‌های تبلیغاتی ارسالی به محل اقامت مصرف‌کنندگان، از طریق روش ‌های فوق در دیجیتال مارکتینگ به اهداف خود دست می‌یابند.

دارایی های رایج دیجیتال مارکتینگ

تقریباً هر چیزی می تواند یک دارایی بازاریابی دیجیتال باشد، یعنی هر ابزار بازاریابی که به صورت آنلاین استفاده می کنید را شامل می شود. وبسایت، آرم ها و نمادها، محتوای ویدیویی، تصاویر از قبیل اینفوگرافیک، عکس محصول و شرکت، محتوای نوشتاری  از جمله، پست‌های وبلاگ، کتاب‌های الکترونیکی، توضیحات محصول، بخش‌های راهنما، محتوای مرکز یادگیری یا دوره‌های آنلاین را شامل می شود که در دیجیتال مارکتینگ نقش مهمی را ایفا می کند.

استراتژی های رایج دیجیتال مارکتینگ

برنامه های استراتژی های بازاریابی دیجیتال به شکل دائم، تغییر می یابد. اما موثرترین و رایج ترین آنها را بدین ترتیب می توان نام برد که کسب و کارها از آنها استفاده می کنند.

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک:

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) یک اصطلاح گسترده است که هر بازاریابی آنلاینی را که در آن کسب و کار تبلیغاتی برای هر بار کلیک کاربر بر روی یک تبلیغ پرداخت می کند، پوشش می دهد. به عنوان مثال در دیجیتال مارکتینگ ، گوگل ادوردز نوعی تبلیغات PPC است که تبلیغات جستجوی پولی نامیده می شود.

تبلیغات جستجوی پولی:

تبلیغات جستجوی پولی یکی از بهترین راه ها برای هدف قرار دادن مشتریان بالقوه ای است که به طور فعال محصول یا خدماتی مانند شما را جستجو می کنند. گوگل، بینگ و یاهو به شما امکان می دهند تبلیغات را در صفحات نتایج موتور جستجوی خود اجرا کنید.

تبلیغات رسانه های اجتماعی پولی:

در دیجیتال مارکتینگ ، پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدینت و اسنپ چت به کاربران این امکان را می دهند که برای تبلیغات بازاریابی رسانه های دیجیتال در سایت خود هزینه پرداخت کنند. تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی برای ایجاد آگاهی بین مخاطبانی که ممکن است ندانند کسب و کار، محصول یا خدمات شما وجود دارد عالی است.

بهینه سازی موتور جستجو:

بهینه سازی موتورهای جستجو که معمولاً به عنوان SEO شناخته می شود، تکنیکی است که توسط متخصصان بازاریابی رسانه های دیجیتال برای رتبه بندی صفحات و پست های وبلاگ استفاده می شود. در فرآیند دیجیتال مارکتینگ ، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با سئو به مهارت و دانش بیشتری نسبت به تبلیغات جستجوی پولی نیاز دارد و می تواند زمان بر باشد.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی:

مانند سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی راهی رایگان برای استفاده از پلتفرم هایی مانند فیس بوک یا توییتر برای بازاریابی کسب و کار خود از طریق ابزارهای دیجیتال است. تبلیغات در رسانه های اجتماعی، مستلزم زمان و تلاش بالاتری در مقایسه با تبلیغات پولی است. با این حال، زمانی که با بودجه محدودتری کار می کنید، می تواند بسیار موثر باشد.

بهینه سازی نرخ تبدیل:

بهینه ‌سازی نرخ تبدیل، در برنامه دیجیتال مارکتینگ ، تجربه کاربر آنلاین را بهبود می‌بخشد تا تعداد کاربرانی را که یک عمل مورد نظر به نام تبدیل را انجام می‌دهند، به حداکثر برساند. این کار می تواند به همین سادگی باشد که آنها را وادار به کلیک روی یک پیوند و ثبت نام در خبرنامه شما کند.

بازاریابی محتوا:

بازاریابی محتوا نیز یکی از ابزارهای مهم در دیجیتال مارکتینگ است. بازاریابی محتوا هرگونه تلاش بازاریابی دیجیتالی را پوشش می‌دهد که از دارایی‌های محتوا  مانند پست‌های وبلاگ، اینفوگرافیک‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، ویدیوها و غیره، برای ایجاد آگاهی از برند یا افزایش کلیک، سرنخ یا فروش استفاده می‌کند. مهمتر از همه، وقتی این عناصر را به درستی ترکیب می کنید، یک استراتژی بازاریابی آنلاین واضح برای کسب و کار خود ایجاد می کنید.

بازاریابی ایمیلی:

بازاریابی ایمیلی قدیمی ترین شکل بازاریابی آنلاین است و هنوز هم قوی است. بسیاری از بازاریابان از این روش برای تبلیغ رویداد یا برجسته نمودن محتوا بهره می برند این روش از دیجیتال مارکتینگ ، فرصت هایی برای دسترسی به کاربرانی که ممکن است در بسیاری از پلتفرم های محبوب تر مانند رسانه های اجتماعی نباشند، ارائه می دهد.

بازاریابی وابسته:

شما از بازاریابی وابسته استفاده می کنید تا به یک شخص یا یک کسب و کار دیگر، برای تبلیغ محصولات و خدمات خود در وب سایت آنها پول بدهید. راه های زیادی برای بازاریابی آنلاین کسب و کار شما وجود دارد، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها تلاش های بازاریابی آنلاین خود را برون سپاری می کنند یا برای پوشش نیازهای بازاریابی خود هزینه یک تیم داخلی و نرم افزار اتوماسیون را پرداخت می کنند.

سرنخ های خود را آزاد کنید

سایت شما چقدر قوی است؟

مدیریت کلمات پیشنهادی

آیا می خواهید فوراً در رتبه اول قرار بگیرید؟ به پرداخت به ازای کلیک و Google AdWords خوش آمدید. استفاده از گوگل ادوردز برای تبلیغات آنلاین سریعترین راه برای رتبه بندی فوراً بالاتر و قرار گرفتن بیشتر در معرض کسب و کارتان است. با این حال، آنقدرها هم آسان نیست. گوگل در بسیاری از داده های دیگر که ممکن است نه تنها بر قیمت تبلیغ شما بلکه بر موقعیت شما نیز تأثیر بگذارد، فاکتور می کند. استخدام طراحی وب سایت و شرکت برای کسب بالاترین رتبه تبلیغاتی ممکن می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. ما همچنین خدمات بازاریابی پولی فیس بوک، توییتر و لینکدین را برای پوشش کامل ارائه می دهیم. درباره خدمات مدیریت PPC ما بیشتر بیاموزید

بازاریابی محتوای فوروب

وقتی یک عبارت جستجو را تایپ می‌کنید و اینتر را فشار می‌دهید، انتظار دارید محتوایی که به شما نمایش داده می‌شود معتبر، معتبر و قابل اعتماد باشد. مصرف کنندگان وسواس جستجوی امروزی هوس اطلاعات دارند. آنها آن را اکنون، سریع و معتبر می خواهند. مشخص است که توانایی یک کسب و کار در استفاده از محتوای جذاب اولین گام برای دستیابی به سودآوری و موفقیت آنلاین است. کارکنان متخصص سئو و بازاریابی ما می توانند محتوای شما را از نظر شکاف ها تجزیه و تحلیل کنند، استراتژی های رقبا را بررسی کنند، بیاموزند که بازار شما به چه چیزی پاسخ می دهد، و اطمینان حاصل کنند که وقتی مردم محصولات یا خدماتی را که ارائه می دهید، برند شما ظاهر می شود. درباره بازاریابی محتوا بیشتر بدانید

بهینه سازی فهرست کسب و کار

آیا تا به حال برای چیزی محلی جستجو کرده اید؟ نمایش زمانی که کاربر در یک عبارت جستجوی محلی تایپ می کند، شانس بیشتری برای ایجاد تبدیل دارد زیرا نتایج با آدرس، شماره تلفن و اطلاعات وب سایت نمایش داده می شوند. به لطف Google Maps و سایر ارائه دهندگان دایرکتوری محلی، کاربران می توانند قبل از بازدید از وب سایت شما، ببینند شما چه کسی هستید و چه می کنید. با بهینه‌سازی فهرست کسب‌وکار محلی خود، می‌توانیم نمایه موجود شما را تعمیر کنیم، نمایه جدیدی را از ابتدا راه‌اندازی کنیم، و فهرست‌های تکراری را که ممکن است بر رتبه شما تأثیر بگذارد در یک حساب ادغام کنیم. درباره بهینه سازی فهرست مشاغل محلی بیشتر بیاموزید

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی ارگانیک و پولی. هدف از بازاریابی رسانه های اجتماعی را می توان در یک عبارت ساده خلاصه کرد: “اعتبار بخشیدن به آنچه وب سایت شما می گوید انجام می دهد، با استفاده از پلت فرم های اجتماعی”. داشتن یک شبکه اجتماعی بزرگ که پیام کسب و کار شما را تأیید می کند، در حین پخش در موتورهای جستجو، در معرض دید بیشتری قرار می گیرید: «ببینید، او واقعاً این کار را می کند!» از ابتدای سال 2013، موتورهای جستجو شروع به بررسی عوامل اجتماعی کمک‌کننده برای تسهیل اعتبارسنجی یک کسب‌وکار کردند. همچنین، یک کمپین قوی رسانه های اجتماعی می تواند مردم را وادار کند که به روز رسانی ها، محصولات شرکت شما را دنبال کنند و زمانی که آماده خرید هستند با شما تماس بگیرند. درباره بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بدانید

دایرکتوری قرار دادن و بک لینک

چند منبع قابل اعتماد به کسب و کار شما اشاره می کنند؟ اگر نمی دانید، ممکن است مشکل باشد. ایجاد بک لینک و لینک از منابع قابل اعتماد می تواند سودمندترین و نادرست ترین حوزه بازاریابی اینترنتی و سئو باشد. در طراحی وب و شرکت، ما پروفایل ایجاد نمی کنیم، ما مارک ها و هویت های آنلاین را ایجاد می کنیم. ما اطلاعات کسب و کار شما را به دایرکتوری های مرتبط و قابل اعتماد ارسال می کنیم، جایی که موتورهای جستجو به دنبال اطلاعات معتبر می گردند و کاربران در آنجا تبدیل می کنند. درباره خدمات ارسال دایرکتوری بیشتر بدانید. همچنین، ممکن است بخواهید ابزار سئوی رایگان ما را برای بررسی امتیاز اسپم بک لینک های موجود خود بررسی کنید.

ایمیل مارکتینگ

با مشتریان فعلی خود در تماس باشید و مشتریان جدید را جذب کنید. مشتریان دوست دارند احساس خاص بودن کنند. این چیزی است که آنها را به بازگشت نگه می دارد. طراحی وب و شرکت راه های متعددی را برای حفظ ارتباط با مشتریان خود و ایجاد مشتریان جدید از طریق بازاریابی ایمیلی ارائه می دهد. ما راه اندازی، طراحی و ارسال ایمیل به خریداران احتمالی را آسان می کنیم. لیست ایمیل فعلی ندارید؟ ما می توانیم کمک کنیم. از طریق استفاده از فرم‌ها و صفحات فرود با طراحی سفارشی، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا خریداران احتمالی خود را از وب‌سایت فعلی‌تان هدف قرار دهید. ما حتی می‌توانیم صفحات فرود سفارشی را در سایت موجود شما طراحی کنیم تا به ارتقای تبدیل کمک کنیم! درباره بازاریابی ایمیلی بیشتر بدانید

ردیابی کلمات کلیدی و موقعیت

تا به حال به این فکر کرده اید که برای چه رتبه ای قرار می گیرید و در کجا در نتایج جستجو ظاهر می شوید؟ بله، احتمالاً تصوری از رتبه خود در مورد عبارات جستجوی محبوب دارید، اما آیا می دانید افراد چگونه به سایت شما دسترسی پیدا می کنند؟ با توجه به اینکه گوگل آنالیتیکس اطلاعات کلمات کلیدی را کمتر و کمتر نشان می دهد، فقط زمان زیادی است که تمام اطلاعات جستجوی شما “ارائه نشده” را بیان کند. ما می توانیم کمک کنیم. Web Design and Company دارای نرم افزار ردیابی کلمات کلیدی است که به شما امکان می دهد لیست کلمات کلیدی را از آنچه برای شما مهم است ایجاد کنید و رتبه بندی خود را برای عبارت های داده شده نشان دهید. همه بدون هیچ هزینه ای برای عملکرد وب سایت فعلی شما، و بدون هیچ گونه سئو کلاه سیاه یا نگرانی های مضر در رتبه بندی. درباره نرم افزار ردیابی کلمات کلیدی کلاه سفید ما بیشتر بیاموزید

مدیریت شهرت

آیا تا به حال یک بررسی بد دریافت کرده اید؟ اتفاق می افتد. مهم نیست چقدر تلاش کنید، هرگز نمی توانید همه را راضی نگه دارید. یک یا چند بررسی بد نباید تأثیر منفی بر کمپین بازاریابی اینترنتی شما داشته باشد. از طریق ارتباطات خود در این صنعت، می‌توانیم با شرکای جستجوی خود برای حذف یا عدم نمایش اطلاعات بررسی منفی کار کنیم. اگر بازبینی قابل حذف نباشد، تیم مدیریت شهرت ما می‌داند که چگونه به نظرات بد پاسخ دهد و در عین حال کسب‌وکار شما را با دید مثبت نشان دهد. آیا شما یک تجارت جدید هستید؟ ما می‌توانیم به شما کمک کنیم در پلت‌فرم‌های اجتماعی مورد اعتماد یا در Google برای کسب‌وکار من (Google Maps) نظرات خود را به دست آورید تا جایگاهی قوی در صنعت خود به دست آورید. درباره مدیریت شهرت آنلاین بیشتر بدانید

آیا دیجیتال مارکتینگ کار می کند؟

دیجیتال مارکتینگ یک گزینه عالی برای هر کسب و کاری است که به دنبال استفاده از منابع بازاریابی موجود و موفقیت در دنیای دیجیتالی فزاینده است. در فوروب، ما از آن برای کمک به رشد انواع کسب ‌و کارها استفاده کرده‌ایم. این زیبایی تبلیغات آنلاین است. استفاده از ابزارهای دیجیتالی می‌تواند به هر کسی و در هر کجا دسترسی پیدا کند.

از طریق بازاریابی دیجیتال و استفاده از ابزارهایی همچون سئو یا بهینه سازی وب سایت، ایمیل، رسانه های اجتماعی و … می توان به معرفی خدمات و کالاها پرداخت. دیجیتال مارکتینگ شامل هر نوعی از بازاریابی است که از دستگاه های الکترونیکی بهره می برد. می توان آن را به صورت آنلاین و آفلاین انجام داد، و در واقع، هر دو نوع برای یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی جامع مهم هستند و فوروب در تلاش است تا به شما در گسترش و رشد کسب و کارتان کمک نماید.

بهینه سازی فهرست کسب و کار

مشاوره رایگان و ممیزی سایت دریافت کنید

اطلاعات تکمیلی

این صفحه برای کمک به درک بهتر بازاریابی اینترنتی و اینکه چگونه شرکت بازاریابی اینترنتی سنت لوئیس ما می تواند به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان کمک کند ایجاد شده است. اگر خدماتی وجود داشت که در لیست ندیدید و مایلید در مورد آن بیشتر بدانید، لطفاً تماس بگیرید. به احتمال زیاد، ما آن را انجام می دهیم. دنبال چیز دیگری می گردید؟ خدمات دیگری که ممکن است به آنها علاقه مند باشید عبارتند از

مشاوره رایگان دریافت کنید

مسیر بازاریابی بهتر را آغاز کنید. برای ملاقات با یکی از کارشناسان محلی سئو و طراحی ، با شرکت فوروب تماس بگیرید.

فوروب / phorweb

امتیاز 5 از 30 مشتری

شرکت طراحی سایت و سئو