سرنخ های خود را آزاد کنید

خدمات بهینه سازی وب سایت

آیا در تلاش هستید تا ترافیک بیشتری را به وب سایت خود وارد کنید؟ شاید یک شرکت در حال توسعه هستید و می خواهید در جستجوهای گوگل رتبه بالاتری داشته باشید. اما گاهی هر چه تلاش می کنید، به نظر می رسد که هیچ چیز جواب نمی دهد. فوروب یک آژانس دیجیتالی است که در خدمات بهینه سازی وب سایت یا سئو تخصص دارد. این گروه حرفه ای، استراتژی لازم را برای کمک به رتبه بندی وب سایت در جستجوها ایجاد خواهد کرد.

اهمیت بهینه سازی وب سایت

هنگامی که شخصی در حال جستجو در وب است، از موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو برای نام چند مورد استفاده می کند. این موتورهای جستجو به عنوان نوعی کتابدار عمل می کنند، اینترنت یک کتابخانه وسیع است و وب سایت شما مانند یک کتاب به شمار می آید. البته، هر کتابخانه ‌ای، کتاب‌هایش را با بی ‌احتیاطی در انبوهی از آشفتگی پراکنده نخواهد کرد. همین امر در سئو یا بهینه سازی سایت نیز مصداق دارد.

زیرا یافتن چیزی که به دنبال آن هستیم تقریبا غیرممکن خواهد بود. کتاب ها باید بر اساس حروف الفبا و موضوع تنظیم شوند. به این ترتیب، افراد می توانند دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند به سرعت و کارآمد پیدا کنند. بنابراین، چه در حال راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، یک وبلاگ یا صرفاً یک وب سایت برای سرگرمی باشید، برای اینکه افراد در صفحه شما قرار بگیرند و شما را پیدا کنند، چند چیز وجود دارد که باید ترتیب داده شوند.

 بهینه سازی وب سایت اولین اقدام شماست. این را می توان به عنوان بهینه سازی موتور جستجو سئو (SEO) نیز نامید. خدمات بهینه سازی وب سایت مجموعه ای از اقدامات طراحی شده برای افزایش کمیت ترافیک به وب سایت شما از طریق نتایج موتورهای جستجوی ارگانیک است.

نحوه عملکرد بهینه سازی وب سایت

برای سادگی، بیایید به موتور جستجوی پرکاربرد، گوگل بپردازیم. ربات های گوگل مانند کتابداران کوچکی هستند که محتوای صفحه شما را اسکن می کنند. این کار به منظور کمک به افرادی مانند شما انجام می شود تا آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند. برای این کار یک فرآیند 3 مرحله ای وجود دارد.

در فرآیند بهینه سازی وب سایت ، ابتدا گوگل کد و محتوای صفحات شما را با جستجوی کلمات کلیدی ، انتخاب می کند.  در مرحله بعد، پس از خواندن صفحه شما، صفحه شما را بر اساس محتوا ذخیره و سازماندهی می کند. صفحه وب شما همراه با سایر موارد مشابه، در دسته بندی قرار می گیرد. بنابراین وقتی شخصی به دنبال اطلاعاتی است که می تواند در صفحه شما پیدا شود، گوگل او را به آن هدایت می کند.

با این حال، بسیار بعید است که محتوای شما تنها وب سایتی باشد که اطلاعات مربوط به یک موضوع خاص را دارد. اینجاست که بهینه سازی وب سایت یا سئو نتیجه می دهد. برخلاف کتابخانه، یافتن محتوای مرتبط به سادگی نیاز به تایپ کلمات کلیدی در موتور جستجو دارد.

گوگل صفحه‌ای از پیوندها به وب‌سایت‌ها را نشان می‌دهد که برای جست‌وجوی افراد بهینه شده و مرتبط با آن هستند. اغلب وقتی چیزی را در گوگل جستجو می کنید، اگر پایین بخش جستجوی خود را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که صفحات بی شماری را برای کاوش در اختیار شما قرار داده است.

در بخش رتبه بندی، گوگل باید تصمیم بگیرد که صفحه شما در مقایسه با سایرین در مورد موضوع چقدر معتبر است. این تا حد زیادی بر اساس ارتباط محتوای شما و میزان سئو برای آن عبارت جستجوی خاص است.

زمینه در حال تغییر

مانند بسیاری از چیزها، با گذشت زمان، الگوریتم موتور جستجوی گوگل تکامل یافته است. به عبارت دیگر، زمینه بهینه سازی وب سایت دائما در حال تغییر است. این بدان معناست که تاکتیک‌ها و استراتژی‌هایی که برای رتبه‌بندی شما در بالای جستجوی گوگل استفاده می‌شدند، دیگر لزوماً کار نمی‌کنند. با این حال، این در نهایت برای کمک به جستجوگر برای یافتن مرتبط ترین اطلاعات است.

اگرچه، رتبه بندی بالاتر را نیز دشوارتر می کند. با حرکت فزاینده بازارها به حوزه دیجیتال، رقابت برای آن صفحه اول در سئو شدیدتر می شود. حتی اگر امروز در رتبه اول باشید، فردا ممکن است فرد دیگری جای شما را بگیرد و این می تواند روندی خسته کننده باشد.

سرنخ های خود را آزاد کنید

سایت شما چقدر قوی است؟

جستجو بازاریابی

یک برنامه بازاریابی جستجوی موفق می تواند تفاوت در نام آشنا بودن یا “آنها چه کسانی هستند؟” باشد. در طراحی وب و شرکت، ما تیمی از هنرمندان خلاق و فنی داریم که در یک چیز آموزش دیده اند: استفاده از هویت آنلاین و وب سایت شما تا حداکثر پتانسیل آن برای ایجاد سرنخ های اضافی. هیچ دو طرح بازاریابی جستجویی شبیه هم نیستند، زیرا هر کسب و کاری منحصر به فرد است و مجموعه ای از چالش های منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. برای اینکه ببینید یک طرح ممکن است برای کسب و کار شما چگونه باشد، می توانید در اینجا درباره بازاریابی جستجوی سنت لوئیس اطلاعات بیشتری کسب کنید

مشاوره سئو

با استخدام مشاوران سئو در طراحی وب و شرکت، حدس زدن را از بین می برید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست. ما بیش از 16 سال تجربه ثابت شده ای داریم که سایت ها را در رتبه های بالاتر در نتایج جستجو قرار می دهند. ما برند یا شرکت شما را به عنوان یک مرجع در صنعت شما، نه تنها در رتبه بندی، بلکه در برجستگی برند، معرفی می کنیم. تیم ما موثرترین تکنیک ها را به شما نشان می دهد تا دامنه و محتوای خود را در موقعیت های برتر در نتایج جستجو نشان دهید. درباره مشاوره سئو سنت لوئیس بیشتر بدانید

مدیریت کلمات پیشنهادی

آیا می خواهید فوراً در رتبه اول قرار بگیرید؟ به پرداخت به ازای کلیک و Google AdWords خوش آمدید. استفاده از گوگل ادوردز برای تبلیغات آنلاین سریعترین راه برای رتبه بندی فوراً بالاتر و قرار گرفتن بیشتر در معرض کسب و کارتان است. با این حال، آنقدرها هم آسان نیست. گوگل در بسیاری از داده های دیگر که ممکن است نه تنها بر قیمت تبلیغ شما بلکه بر موقعیت شما نیز تأثیر بگذارد، فاکتور می کند. استخدام طراحی وب سایت و شرکت برای کسب بالاترین رتبه تبلیغاتی ممکن می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. ما همچنین خدمات بازاریابی پولی فیس بوک، توییتر و لینکدین را برای پوشش کامل ارائه می دهیم. درباره خدمات مدیریت PPC ما بیشتر بیاموزید

بازاریابی محتوای فوروب

وقتی یک عبارت جستجو را تایپ می‌کنید و اینتر را فشار می‌دهید، انتظار دارید محتوایی که به شما نمایش داده می‌شود معتبر، معتبر و قابل اعتماد باشد. مصرف کنندگان وسواس جستجوی امروزی هوس اطلاعات دارند. آنها آن را اکنون، سریع و معتبر می خواهند. مشخص است که توانایی یک کسب و کار در استفاده از محتوای جذاب اولین گام برای دستیابی به سودآوری و موفقیت آنلاین است. کارکنان متخصص سئو و بازاریابی ما می توانند محتوای شما را از نظر شکاف ها تجزیه و تحلیل کنند، استراتژی های رقبا را بررسی کنند، بیاموزند که بازار شما به چه چیزی پاسخ می دهد، و اطمینان حاصل کنند که وقتی مردم محصولات یا خدماتی را که ارائه می دهید، برند شما ظاهر می شود. درباره بازاریابی محتوا بیشتر بدانید

دایرکتوری های ارسالی و پروفایل ها

موتورهای جستجو اطلاعات خود را از یک شبکه داده بزرگ دریافت می کنند. اطمینان از صحیح بودن داده هایی که دریافت می کنند، تمرین دیگری در سئوی با کیفیت است. داشتن هر فهرست و ذکری از کسب و کار شما کاملاً توضیح می دهد که چه کاری انجام می دهید، کجا آن را انجام می دهید و چه کسی هستید می تواند تفاوت بین بالای صفحه اول و یافت نشدن باشد. آخرین باری که روی یک نتیجه در صفحه 2 نتایج جستجو کلیک کردید را به خاطر دارید؟ ما هم همینطور. ما مفتخریم که بگوییم هر مشتری که خدمات سئو را به او ارائه می دهیم، چندین رتبه در صفحه اول برای کلمات کلیدی بسیار رقابتی دارد، اگر نگوییم چندین رتبه برتر در همان صفحه. مدرک می خواهید؟ تماس بگیرید، ما دوست داریم به شما نشان دهیم. درباره خدمات دایرکتوری وب سایت سنت لوئیس ما بیشتر بیاموزید

بهینه سازی نرخ تبدیل و تجزیه و تحلیل

بهینه سازی نرخ تبدیل یا CRO و تجزیه و تحلیل وب دست به دست هم می دهند. داشتن شرکتی که بتواند اطلاعاتی را که از تجزیه و تحلیل دریافت می‌کنید به درستی درک کند، می‌تواند کلیک‌ها یا بازدیدهای از دست رفته را به تبدیل و سود تبدیل کند. طراحی وب و شرکت هنگام بهینه سازی برای تبدیل، به تمام جنبه های تجزیه و تحلیل و حضور آنلاین شما نگاه می کند. تیم ما صفحات خروجی برتر، زمان کم در سایت، نرخ پرش بالا، قیف ترافیک، ردیابی هدف و موارد دیگر را بررسی و تجزیه و تحلیل خواهد کرد. ممیزی وب سایت ما جامع است و به کسب و کار شما کمک می کند تا ضعیف ترین بخش های حضور وب شما را که نیاز به بهبود دارند درک کند. از داده های خود به نفع خود استفاده کنید. درباره خدمات بهینه سازی نرخ تبدیل ما بیشتر بیاموزید

سایر خدمات سئو فوروب

سئوی ویدیوی فوروب

سئوی ویدئو به سرعت در حال تبدیل شدن به یک عامل غالب در SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) است. اکنون که گوگل و بینگ نتایج ویدئویی را در کنار لینک‌های معمولی قرار داده‌اند، کاربران دیگر مجبور نیستند صفحه به صفحه اطلاعات را مرور کنند. روی پیوند ویدیو کلیک کنید، و همه آن کلمات به حرکت در می آیند و راهی فراگیر و جذاب برای ارائه محتوای شما ایجاد می کنند. از استفاده از یوتیوب خسته شده اید؟ ما می‌توانیم ویدیوهای شما را مستقیماً در صفحه شما قرار دهیم و با استفاده از نشانه‌گذاری rich snippet، آنها را در نتایج جستجو نشان دهیم. از دادن ترافیک خود به YouTube خودداری کنید. درباره خدمات سئوی ویدیویی ما بیشتر بیاموزید.

سایت های ما از همان ابتدای توسعه برای سرعت بهینه سازی شده اند تا محتوای شما را با سرعت فعلی ارائه دهند.

ما با SASS کدنویسی می کنیم تا شیوه نامه های ما تمیز و منظم باشد. این همچنین به ما امکان می دهد فایل CSS نهایی را به راحتی فشرده کنیم، که باعث صرفه جویی در پهنای باند و زمان بارگذاری شما می شود!

همانطور که وب بیشتر و بیشتر بر روی تلفن همراه متمرکز می شود، سایت شما عقب نخواهد ماند. تمام ساخت‌های جدید ما کاملاً پاسخگو و سازگار با تلفن هستند.

ما از یک مرکز داده محلی سنت لوئیس برای پروژه های جدید خود استفاده می کنیم، که به مشتریان محلی شما امکان می دهد بهترین و سریع ترین تجربه مرور ممکن را داشته باشند.

قبل از راه‌اندازی، همه سایت‌های جدید مورد آزمایش مرورگر قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم همه تجربه‌های مشابهی دارند. کروم، فایرفاکس، اپرا، سافاری، اج و IE11 خارج از جعبه پشتیبانی می شوند.

سایت های ما از همان ابتدای توسعه برای سرعت بهینه سازی شده اند تا محتوای شما را با سرعت فعلی ارائه دهند.

خدمات سئوی فوروب

اینجاست که فوروب وارد می شود. فوروب، تیمی از متخصصان است که به ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت به شرکت ها در زمینه های مختلف اختصاص دارد. این گروه حرفه ای،  با جدیدترین الگوریتم‌های سئو به‌روز هستند تا بتوانند با خدمات سئوی فوروب ، با مشتریان خود ارتباطی مداوم داشته باشند.

در فوروب همه چیز از طراحی وب تا بهینه سازی محتوا انجام می شود. نویسندگان، کلمات کلیدی را به طور پیچیده در محتوایی قرار می دهند که به بهترین نحو کار، کسب و کار شما را توصیف می‌کند و کیفیت کار شما را برجسته می‌کند. طراحان نیز وب سایت را برای دسکتاپ، تبلت و گوشی بهینه می کنند.

 بنابراین اگر می‌خواهید برای بهینه سازی و یا سئوی وب‌ سایت خود اقدام کنید، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان فوروب دریافت کرده و از خدمات ممتاز بهینه سازی وب سایت این گروه حرفه ای بهره مند شوید.

روشن است که سئو می تواند گسترده باشد. بخش‌های متحرک زیادی برای یک کمپین بهینه ‌سازی موتور جستجو وجود دارد. درک این بخش‌ ها و اولویت‌بندی این که چه مسائلی بر سئو سایت تأثیر می‌گذارد، جایی است که تخصص فوروب در آن می‌درخشد. آنها به خوبی می دانند که چه فرصت های بهینه سازی برای سایت شما وجود دارد و یک استراتژی برای مقابله با آنها ایجاد خواهند کرد.

شرکت حرفه ای SEO

اولین قدم در همکاری با فورور، ارزیابی رایگان سئوی فعلی شما است. لازم است بررسی شود که چه چیزی کسب و کار شما را منحصر به فرد می کند و به شما کمک می کند پیام خود را به مخاطبان مناسب ارائه دهید. سپس، یک ممیزی جامع سئو انجام خواهد شد و یک نقشه راه برای نیازهای بهینه سازی وب سایت ایجاد می شود.

در مرحله بعد، محتوای وب سایت شما، مسائل فنی و قابلیت مشاهده در جستجوی ارگانیک را بررسی و تجزیه و تحلیل می کنند. شما تحقیقات رقابتی کلمات کلیدی و لیست کلمات کلیدی هدفمند را دریافت خواهید کرد که به عنوان پایه ای برای موفقیت سئو عمل می کند.

همچنین،  از دستورالعمل‌های گوگل و بهترین شیوه ‌های بهینه سازی وب سایت ، پیروی می‌شود تا وب ‌سایت شما را برای عباراتی که کاربران شما برای یافتن کسب و کارتان جستجو می‌کنند، بهینه کنند. استراتژی ‌های فوروب شامل توصیه‌های کاربردی در صفحه، فنی و خارج از صفحه برای بهبود میزان ترافیک دریافتی و همچنین کیفیت مخاطبانی است که وب‌سایت شما را می‌بینند. بر اساس نیاز سایت شما، فوروب می تواند این توصیه های سئو را در سایت شما پیاده سازی کند.

افزایش درآمد با خدمات سئو

هدف شما برای افزایش درآمد از وب سایت، هدف فوروب نیز هست. برای حصول نتیجه، فوروب، بهینه‌ سازی ‌های استراتژیک وب‌ سایت را  با بهینه سازی وب سایت اجرا می‌کنند تا سایت شما را به کاربران اینترنتی که محصولات و خدمات شما را جستجو می‌کنند، مرتبط‌تر کند.

استراتژی‌ها و توصیه‌های کارشناسان فوروب که برای برآوردن نیازهای خاص شما سفارشی شده‌اند، مبتنی بر داده‌ها هستند و برای پرداختن به دیده شدن نام تجاری، شناخت برند و افزایش درآمد طراحی شده‌اند. هدف این گروه است که به شما کمک کند تا نتایج مورد نیاز خود را دریافت کنید و آنها را ماه به ماه تکرار نمایید. همه چیز با یک ارزیابی رایگان سئو شروع می شود.

ارزیابی رایگان بهینه سازی وب سایت

تیم فوروب، زمانی را صرف شناخت شما، کسب و کار و اهداف شما می کند. هر تعامل سئو با یک جلسه آغازین، تجزیه و تحلیل رقبا و تحقیق در مورد اینکه چه استراتژی های بهینه سازی وب سایت ، که بهترین نتایج را برای کسب و کار شما ارائه می دهد، شروع می شود.

استراتژی

پس از انجام تحقیقات، تیم فوروب، یک استراتژی سئو منحصر به فرد برای نیازهای کسب و کار و وب سایت شما ایجاد می کند. برخی از سایت ها به استراتژی کلمات کلیدی قوی تری نیاز دارند، برخی به اصلاحات فنی و برخی به هر دو نیاز دارند. تیم حرفه ای فوروب، یک استراتژی کل نگر را در سئو ایجاد می کند.

کلید واژه ها

کلمات کلیدی عبارت‌ های جستجویی هستند که کاربران در موتور جستجو (مانند گوگل) تایپ می‌کنند و آنها را به وب‌ سایتی مرتبط با جستجوی خود هدایت می‌کنند. در اینجا از ابزارهای سئو برای جمع‌آوری داده‌ها و تجزیه و تحلیل بهترین کلمات کلیدی ممکن، برای پیاده‌سازی در وب‌سایت شما استفاده می‌کنند که به بهینه سازی وب سایت ، افزایش ترافیک جستجو و برای افزایش درآمد کمک خواهد بود.

محتوا

محتوای وب‌سایت شما به موتور جستجو کمک می‌کند تا بداند چه محصول یا خدماتی را ارائه می‌دهید تا موتور جستجو بتواند سایت شما را به کاربرانی که به دنبال آنچه ارائه می‌دهید، نشان دهد. فوروب به بهبود و بهینه ‌سازی محتوای موجود شما کمک می‌کند و در صورت نیاز برای محتوای اضافی پیشنهاداتی ارائه خواهد کرد. تیم فوروب می تواند محتوای سئو شده را در اختیار شما قرار دهد.

فنی

محتوا و کلمات کلیدی بسیار مهم هستند، اما یک وب سایت که از نظر فنی سالم است به همان اندازه مهم خواهد بود. بسیاری از استراتژی‌های فنی بهینه سازی وب سایت وجود دارد که تیم ما از آنها استفاده می‌کند که به موتور جستجو کمک می‌کند تا به راحتی و سریع سایت شما را بارگیری کند. رویکرد فنی سئو با محتوای بهینه و قرار دادن کلمات کلیدی همراه است.

پیگیری و گزارش

در فوروب، سرمایه‌گذاری بازاریابی شما را ساده نگرفته و در تلاش هستند تا به شما نشان دهند که روند صحیح چگونه است. این تیم حرفه ای ترافیک سایت و سرنخ هایی که از ترافیک به دست می آید را ردیابی می کند و هر ماه یک گزارش مناسب در راستای بهینه سازی وب سایت و به سبک داشبورد برای شما ارسال می کند. بنابراین تماس های استراتژی منظم با تیم فوروب برای بررسی مجدد اهداف شما ضروری می شود.

سئوی قدرتمند، نتایج قدرتمند

شایان اسماعیلی

من قبلاً از خدمات SEO از یک شرکت بزرگ استفاده می کردم که یک وب سایت عمومی ارائه می داد و از یک شماره تلفن جداگانه برای ردیابی سرنخ هایی که وارد می شدند استفاده می کردم. من شروع به جستجو در شرکت های دیگر چه در سطح محلی و چه در سطح ملی کردم. پس از مصاحبه و صحبت با چندین نفر، تصمیم گرفتم دیوید کلی، مالک طراحی وب و شرکت را انتخاب کنم. در مورد قیمت گذاری، من از شرکت ارزانی که با آن شروع کردم راضی نبودم. دیوید درست در وسط قرار داشت، اما اکنون احساس می‌کنم که برای بودجه تبلیغاتی‌ام سرمایه‌گذاری بازگشتی دریافت می‌کنم. به جای هزینه تبلیغات

من چند نمونه از وب‌سایت‌هایی را که ظاهرشان را دوست داشتم به دیوید ارائه دادم و ترجیحات رنگم را به او گفتم و او توانست محتوای من را از سایت اولیه من بگیرد و سایت جدید من را بسازد. او همیشه در راس همه چیز بوده و در صورت نیاز به سرعت پاسخ می دهد. برای کسانی از شما که به دنبال خدمات او هستید، من معتقدم که این پول به خوبی خرج شده است و او به شما نتیجه خواهد داد.

مشاوره رایگان دریافت کنید

مسیر بازاریابی بهتر را آغاز کنید. برای ملاقات با یکی از کارشناسان محلی سئو و طراحی ، با شرکت فوروب تماس بگیرید.

فوروب / phorweb

امتیاز 5 از 30 مشتری

شرکت طراحی سایت و سئو