طراحی، کد، راه اندازی

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی وب سایت ، تبدیل وردپرس و تعمیر و نگهداری

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی وب سایت و شرکت به دلیل چیزهای زیادی مورد ستایش قرار می گیرد. ما یک شرکت طراحی وب سایت ، شرکت توسعه وب، آژانس توسعه برنامه، آژانس خلاق، شرکت طراحی گرافیک و غیره نامیده شده ایم. ما دوست داریم به عنوان یک شرکت طراحی وب سایت خلاق شناخته شویم که می تواند بدون توجه به طراحی وب سایت جدید شما را انجام دهد. چه پلتفرمی را ترجیح می دهید ما سایت هایی را با سیستم های مدیریت محتوای محبوب مانند جوملا، وردپرس، مجنتو و بسیاری دیگر طراحی و توسعه می دهیم. چه به دنبال طراحی سایتی زیبا برای تحت تأثیر قرار دادن بینندگان باشید، چه به دنبال طراحی سایتی بازاریابی که برای تولید سرنخ طراحی شده است، ما می توانیم به شما کمک کنیم.

خدمات کامل شرکت طراحی وب فوروب

طراحی وب و شرکت خدمات کامل طراحی وب، توسعه وب و خدمات سئو را به مشاغل مستقر در فوروب ارائه می دهد. شرکت ما بر اساس ارائه طراحی وب مقرون به صرفه برای ارائه دهندگان خدمات و محصولات سنت لوئیس تأسیس شده است. ما طراحی وب سایت با استفاده از وردپرس، جوملا و HTML را بر اساس رضایت مشتری، نرخ تبدیل بالا و حفظ مشتری ارائه می دهیم. به احتمال زیاد، به طور تصادفی با این صفحه به دنبال طراحی وب سنت لوئیس برخورد کرده اید. خوشحالیم که ما را پیدا کردی داشتن یک طراحی وب سایت عالی اولین گام در تبلیغ برند شما، جذب کسب و کار جدید و به دست آوردن سرنخ های اضافی است. طراحی وب سایت و شرکت با سایر آژانس های طراحی وب در سنت لوئیس متفاوت است. ما به شما نشان خواهیم داد که طراحی (یا بازطراحی مجدد) وب سایت جدید شما چقدر می تواند آسان باشد. لطفاً برای محبوب‌ترین پلتفرم‌های طراحی وب انتخابی ما به زیر مراجعه کنید. مطمئن نیستید به چه پلتفرمی نیاز دارید؟
با کارشناسان طراحی سایت ما در تماس باشید »

مرحله 1: کشف

شرکت فوروب به برند شما نگاه می کنند تا خدمات، محصولات و مخاطبان هدف شما را بهتر درک کنند. این برای ایجاد تجربه ای استفاده می شود که مستقیماً برای کاربران سایت شما هدف قرار می گیرد. در طول این مرحله، تیم ما همچنین پلتفرم موجود شما را بررسی خواهد کرد تا نیازهای توسعه شما را بهتر درک کند تا هر چالشی را پیش از موعد کشف کند. اگر هیچ برند یا وب سایتی وجود نداشته باشد، ما با شما ملاقات خواهیم کرد تا جزئیات چشم انداز شما را کشف کنیم.

مرحله 2: طراحی

هنگامی که تیم ما مخاطبان هدف و مدل کسب و کار شما را درک کرد، شروع به تمسخر طراحی وب سایت شما خواهیم کرد. ماکت‌های طراحی وب ما «مقیاس واقعی» ایجاد می‌شوند، به این معنی که پیکسل‌های کاملی نسبت به آنچه محصول نهایی در مرورگر نشان می‌دهد، هستند. این به ما این امکان را می‌دهد که هر یک از ویرایش‌های شما را به سرعت بدون ویرایش کد زنده پیاده‌سازی کنیم و قبل از توسعه وب‌سایت شما، دقیقاً همانطور که می‌خواهید طراحی کنید. در صورت وجود، علاوه بر نسخه وب سایت دسکتاپ، یک ماکت مخصوص موبایل نیز دریافت خواهید کرد.

مرحله 3: توسعه

هنگامی که توسعه دهندگان ما پیش نویس نهایی طراحی وب را توسط کارکنان شما تأیید کردند، ما سایت شما را به مرحله توسعه منتقل می کنیم. وب‌سایت‌های توسعه ما بر روی یک URL خصوصی ایجاد می‌شوند، تنها در صورتی قابل دسترسی هستند که پیوند را داشته باشید و توسط مرورگرها قابل مشاهده یا فهرست‌بندی نباشند. شما می توانید در هر زمان پیشرفت را بررسی کنید و ببینید که سایت شما چگونه پیشرفت می کند.

مرحله 4: بهینه سازی

اگر بازدیدکنندگان شما آن را پیدا نکنند، داشتن یک وب سایت عالی بی فایده است. طراحی وب سایت و شرکت یک نیروگاه سئو است که تضمین می کند وب سایت شما برای بارگذاری سریع، امنیت، تجربه موبایل عالی و سئو پسند برای منطقه خدمات محلی شما بهینه شده است. این می تواند شامل لینک های دایرکتوری، ایجاد نمایه، بک لینک، ایجاد صفحه با هدف گذاری محلی و موارد دیگر باشد.

مرحله 5: ارائه

هنگامی که وب سایت شما را طراحی، توسعه، بهینه سازی و تایید کردیم، پروژه شما را به مرحله تحویل منتقل می کنیم. تیم ما یک چک لیست 7 صفحه ای سفت و سخت وب سایت دارد که بسیاری از انواع طراحی و شیوه های SEO را پوشش می دهد. این سند توسط هر یک از طرفین درگیر امضا می شود تا اطمینان حاصل شود که سایت شما در زمانی که برای جهانیان قابل مشاهده است، بی نقص است. شما می توانید انتخاب کنید که ما وب سایت شما را میزبانی کنیم یا اینکه سایت جدید شما در هاست موجود مورد نظر شما آپلود شود.

مرحله 6: بازار

هنگامی که وب سایت شما کامل شد، زمان بازاریابی وب سایت شما و به دست آوردن کسب و کار و سرنخ های جدید فرا رسیده است. تیم ما از کارشناسان بازاریابی بسیار آموزش دیده ما می تواند سایت جدید شما را در جستجوی ارگانیک، فیس بوک و سایر تبلیغات رسانه های اجتماعی تبلیغ کند، کسب و کار شما را در فهرست های مهم محلی قرار دهد و پیشرفت شما را از طریق موقعیت کلمه کلیدی یا بازدیدکنندگان دنبال کند. چرا صبر کنیم؟ امروز با یکی از اعضای تیم محلی سنت لوئیس تماس بگیرید تا یک بررسی رایگان پروژه یا ممیزی سایت را برنامه ریزی کنید.

توسعه سفارشی

طراحی وب و شرکت در توسعه وب barebones html و css حرفه ای هستند. اگر پروژه طراحی وب شما به مقدار زیادی کنترل روی ظاهر یا عملکرد نیاز دارد، یا به ابزار یک سیستم مدیریت محتوای کامل نیاز ندارید، ساخت یک سایت سفارشی با html خام عالی است.

ما در چارچوب های html مانند بوت استرپ، پایه و ulkit متخصص هستیم. اگر به آن نیاز دارید، می توانیم آن را بسازیم.

طراحی وب جوملا

جوملا یک cms عالی با چندین ویژگی حرفه ای است. آسان برای توسعه، طراحی و بهینه سازی، جوملا یک انتخاب عالی از cms برای طراحی وب بعدی یا پروژه توسعه شما است.

مشابه وردپرس، جوملا همچنین تعداد زیادی افزونه و افزونه را ارائه می دهد که امکان توسعه سریع آیتم های رایج وب را برای افزودن قابلیت های اضافی به وب سایت شما فراهم می کند.

طراحی وب سایت وردپرس

wordpress یک cms قدرتمند با بسیاری از ویژگی های عالی است و cms انتخابی ما است. در ابتدا به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی توسعه یافته است، و به یک ابزار مدیریت محتوا کاملاً منتخب برای بخش بزرگی از وب سایت های مدرن امروزی، از جمله سایت های تجارت الکترونیک تبدیل شده است.

wordpress قابل گسترش، مستند است و می تواند برای اکثر پروژه های طراحی وب سایت به طور قابل اعتماد استفاده شود.

بهینه سازی وب سایت

به یک شرکت محلی مستقر در سنت لوئیس نیاز دارید تا طراحی وب سایت شما را مدیریت کند و شرکت دقیقاً این کار را انجام می دهد. ما کاری می کنیم که کسب و کار شما بر نتایج جستجوی محلی سنت لوئیس تسلط یابد.

چه محصولاتی را از طریق یک فروشگاه آنلاین ارائه
دهید یا یک ارائه دهنده خدمات باشید که به
مشتری سفر می کند، تیم ما رتبه سایت شما را در
بالای نتایج جستجوی سنت لوئیس کسب می کند.

طراحی وب ماجنتو

Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیک منبع باز قدرتمند است که بر روی php ساخته شده است، به شما امکان می دهد محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید و داشتن یک سیستم مدیریت محتوا باطن قوی هدف شماست، این پلت فرم ممکن است برای شما مناسب باشد.

با قابلیت تجارت الکترونیک یک سایت عالی به نظر
می رسد. بیشتر بدانید

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

با اجازه دادن به مشتریان خود برای خرید مستقیم از وب سایت شما، بر فروش خود مسلط شوید. طراحی وب سایت و شرکت در محبوب ترین پلتفرم های تجارت الکترونیک از جمله shapify، ووکامرس برای وردپرس و تجارت بزرگ تجربه شده است.

امروز یک سایت عالی با قابلیت تجارت الکترونیک
دریافت کنید!

توسعه اپلیکیشن IOS

IOS، فروشگاه اپلیکیشن، آیتونز اپل. هیچ کدام از اینها نیاز به معرفی ندارند. اگر قصد دارید به عنوان یک کسب و کار با حضور آنلاین موفق باشید، یک اپلیکیشن می تواند برند یا خدمات شما را به دست میلیون ها کاربر سوق دهد.

وقتی آماده اجرای برنامه خود در IOS/App Store و
در مقابل میلیون ها کاربر هستید، به کارشناسان
طراحی اپلیکیشن سنت لوئیس ما اجازه دهید کاری
را که ما دوست داریم انجام دهند.

توسعه اپلیکیشن اندروید

اندروید بزرگترین سیستم عامل برای تلفن های همراه است، چرا می خواهید روی آن باشید؟ طراحی وب سایت و شرکت می تواند برنامه اندروید شما را طراحی کند و آن را به صورت زنده در فروشگاه Google Play دریافت کند تا کاربران بتوانند آن را پیدا کنند، خریداری کنند و لذت ببرند.

در مورد اینکه چگونه طراحی وب و شرکت می تواند
به موفقیت کسب و کار شما با یک برنامه اندروید
کمک کند بیشتر بیاموزید.

بازاریابی وب سایت

ما راه حل های بازاریابی قوی برای ارائه دهندگان خدمات و محصولات سنت لوئیس ارائه می دهیم. چه یک فروشگاه آنلاین یا وب سایت اطلاعاتی داشته باشید، ما خدمات بازاریابی زیادی را ارائه می دهیم که برای افزایش تلاش های سئوی شما طراحی شده اند.

لیست مشتریان جدید بسازید، مشتریان جدید را از
طریق فیس بوک، ادوردز و دیگر پلتفرم های پولی
جذب کنید و سرنخ های بیشتری دریافت کنید.

ترافیک وب می تواند از منابع زیادی باشد. نشان دادن سایت شما به طور مداوم در همه دستگاه‌ها می‌تواند تفاوت بین مشتریانی باشد که برای خدمات با شما تماس می‌گیرند یا از اینکه سایت شما به یک پلتفرم خاص پاسخ نمی‌دهد ناامید می‌شود. آیا تا به حال از سایتی بازدید کرده اید که برای دستگاه های کوچکتر بهینه سازی نشده باشد؟ به احتمال زیاد، مجبور بودید به طور مداوم پیمایش کنید، در حالی که انگشت خود را روی صفحه بکشید تا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنید. این یک تجربه خوشایند نیست، و به نرخ تبدیل شما کمکی نمی کند.

هر طراحی وب سایت سنت لوئیس که از استودیوی خود بیرون می آید برای همه پلتفرم ها بهینه شده است و برای سازگاری در همه مرورگرهای اصلی و پلتفرم های تلفن همراه آزمایش شده است. ابزارهای تست داخلی ما به ما این امکان را می دهند که وب سایت شما را در هر دستگاه تلفن همراه، تبلت یا وضوح صفحه شبیه سازی کنیم. بهترین نمایش شرکت شما با هر کلیک، ضربه یا کشیدن انگشت به کاربران شما ارائه می شود.

بازدید از وب سایت خود برای تکمیل یک کار، ثبت نام برای به روز رسانی ها یا خبرنامه ها، تعیین قرار ملاقات یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات یا محصولات باید آسان و بدون دردسر باشد. بسیاری از صفحات وب برای تبلیغ واقعی کاری که شرکت انجام می دهد، یا بهینه سازی شده برای تجربه کاربری دلپذیر طراحی نشده اند. وردپرس، جوملا، مجنتو، سفارشی، ما همه این کارها را انجام می دهیم. برای مطالعه بیشتر در مورد تجربه کاربری، این مقاله عالی از Shari Thurow از Marketing Land را بررسی کنید، که مقاله ای عالی در مورد اندازه گیری قابلیت استفاده در تجربه کاربری نوشته است.

اگر بازدیدکنندگان شما ظاهر سایت شما را دوست نداشته باشند یا فاکتور کاربر پسند را از دست بدهند، آنها را ترک خواهند کرد. این در 10 ثانیه اول ورود آنها اتفاق می افتد. آیا تا به حال نرخ پرش یا صفحات خروج گوگل آنالیتیکس خود را بررسی کرده اید؟ زمان در سایت و صفحات خروج نشانگر جایی است که وب سایت شما می تواند بهبود یابد. تجزیه و تحلیل ما را به بخش بعدی طراحی وب یعنی بهینه سازی هدایت می کند.

بهینه سازی وب سایت جنبه های مختلفی دارد. اولین بخش بهینه سازی وب سایت شما فشرده سازی یا اطمینان از اینکه می تواند سریع و روان به کاربران ارائه شود است. داشتن یک سایت درهم و برهم یا بهینه سازی ضعیف می تواند زمان زیادی را برای بارگذاری طول بکشد و از مقادیر زیادی داده تلفن همراه استفاده کند. فشرده سازی سایت شما نه تنها می تواند کل فرآیند را تسریع کند، بلکه تجربه کاربری بهتری را نیز ارائه می دهد. اکثر مردم به زمانی که کارها به درستی کار می کنند توجه زیادی نمی کنند، اما اگر این کار را انجام ندهند کاملاً متوجه خواهند شد. اگر همه چیز برای بازدیدکنندگان شما طبق برنامه پیش نمی رود، می توانید روی عدم دیدن آنها حساب کنید. حقیقت سخت این است: به سادگی تعداد زیادی سایت وجود دارند که همان کاری را که شما ارائه می‌دهید انجام می‌دهند تا بهانه‌ای برای کاربر برای استفاده از سایت شما در صورت عدم کارکرد درست باشد.

بخش دوم بهینه سازی وب سایت به شکل بهینه سازی موتورهای جستجو است. داشتن بهترین ظاهر و سریع ترین وب سایت در این سیاره اگر در نتایج جستجو یافت نشود، معنایی ندارد. تیم سئوی سنت لوئیس ما سئو و تجزیه و تحلیل وب را بسیار جدی می گیرد. ما مراقب تمام موارد مربوط به نمایش وب سایت شما در بالای نتایج جستجو هستیم، مانند: بازاریابی محتوا، سئوی محتوا و ویدئو، بهینه سازی نرخ تبدیل و موارد دیگر. ما تجربه‌ای را طراحی می‌کنیم که باعث می‌شود بازدیدکنندگان شما احساس خوش‌آمدگویی و راحتی در انجام اقدامات دلخواه کنند. اگر می خواهید در مورد خدمات سئوی ما بیشتر بدانید، اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار داده ایم. در اینجا به بخش SEO سایت ما بروید.

سایت های ما از همان ابتدای توسعه برای سرعت بهینه سازی شده اند تا محتوای شما را با سرعت فعلی ارائه دهند.

ما با SASS کدنویسی می کنیم تا شیوه نامه های ما تمیز و منظم باشد. این همچنین به ما امکان می دهد فایل CSS نهایی را به راحتی فشرده کنیم، که باعث صرفه جویی در پهنای باند و زمان بارگذاری شما می شود!

همانطور که وب بیشتر و بیشتر بر روی تلفن همراه متمرکز می شود، سایت شما عقب نخواهد ماند. تمام ساخت‌های جدید ما کاملاً پاسخگو و سازگار با تلفن هستند.

ما از یک مرکز داده محلی سنت لوئیس برای پروژه های جدید خود استفاده می کنیم، که به مشتریان محلی شما امکان می دهد بهترین و سریع ترین تجربه مرور ممکن را داشته باشند.

قبل از راه‌اندازی، همه سایت‌های جدید مورد آزمایش مرورگر قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم همه تجربه‌های مشابهی دارند. کروم، فایرفاکس، اپرا، سافاری، اج و IE11 خارج از جعبه پشتیبانی می شوند.

سایت های ما از همان ابتدای توسعه برای سرعت بهینه سازی شده اند تا محتوای شما را با سرعت فعلی ارائه دهند.

وب سایت های طراحی شده پیرامون کاربران شما = نتایج

ما می‌توانیم میلیون‌ها دلیل (یا نزدیک به آن) برای متفاوت بودنمان نام ببریم، مجموعه‌ای از عبارات بازاریابی جذاب را به شما ارائه دهیم، بگوییم ما بهترین شرکت طراحی وب در سنت لوئیس هستیم، و تصاویری از موفقیت‌های گذشته خود را نمایش دهیم، اما ترجیح می‌دهیم به تو نشان دهم. کارکنان طراحی وب و شرکت واقعاً علاقه مند هستند که از طریق طراحی وب سایت شما به موفقیت شرکت شما کمک کنند. ما عاشق یک نبرد خوب در نتایج جستجو هستیم و متخصصان طراحی وب سنت لوئیس ما دوست ندارند شکست بخورند.

برای انجام یک جلسه GoTo رایگان با ما تماس بگیرید. ما تمام مراحل خدمات سئو سنت لوئیس و بهینه سازی موتورهای جستجو را به شما نشان خواهیم داد، و آنچه که شرکت طراحی وب سنت لوئیس ما را بسیار عالی می کند. این سرویس کاملاً رایگان است و می‌توان آن را قبل از اینکه با چای صبحگاهی (یا قهوه) تمام کنید، انجام داد. احتمالاً در جستجوی طراحی وب سایت سنت لوئیس به این صفحه آمده اید. لطفاً برای خدمات مربوط به طراحی وب سایت سنت لوئیس و خدمات توسعه وب به پیوندهای زیر نگاهی بیندازید.

مشاوره رایگان دریافت کنید

مسیر بازاریابی بهتر را آغاز کنید. برای ملاقات با یکی از کارشناسان محلی سئو و طراحی ، با شرکت فوروب تماس بگیرید.

فوروب / phorweb

امتیاز 5 از 30 مشتری

شرکت طراحی سایت و سئو