1. رئیس شما می گوید وقت آن است که طراحی مجدد وبسایت را انجام دهید.

ممکن است رئیس شما از “خستگی طراحی” رنج ببرد. اما این یک دیدگاه کاملاً داخلی است ، یک حس اشتباه زیرا بازدیدکنندگان جدید صفحه اصلی شما برای اولین بار آن را مشاهده می کنند. خیلی اوقات ، یک طراحی مجدد وب سایت کلی یک راه حل اشتباه برای مشکلات خاص است. به جای پریدن روی باند واگن طراحی مجدد وبسایت ، سوالات کاوشگرانه بپرسید تا در آنچه که واقعاً بهبود می یابد تمرکز کنید. اگر سایت شما کند است ، ممکن است یک پروژه فنی (خلاقانه) چاره کار باشد. اگر به اندازه کافی این مورد مشکل را حل ، سعی کنید ازروانشناسی رنگ را برای هدایت بیشتر کاربرها استفاده کنید.

تغییرات عمدی و تکراری می تواند بدون سنگین یک طراحی مجدد کامل ، تأثیر زیادی در درک و عملکرد اولیه وب سایت شما داشته باشد.

. شما باید یک وبلاگ راه اندازی کنید

تبریک می گویم ، شما به تازگی یک نشان شایستگی وب سایت خوبی کسب کرده اید!

برای شروع بلاگ خود در طراحی مجدد وبسایت منتظر نباشید. اجرای یک استراتژی محتوای جدید لزوماً به طراحی جدید بستگی ندارد. محتوا چیزی است که مخاطبان شما می توانند بلافاصله با آن ارتباط برقرار کنند ، داده های ارزشمندی را ارائه می دهد که از طراحی های بهتر آگاهانه در آینده پشتیبانی می کند.

این که آیا شما یک استارت آپ چند میلیون دلاری یا یک تک پیج سازنده استخر را طراحی می کنید مهم نیست، محتوا حرف اول را می زند.

3. طراحی فلت اکنون جالب است

طراحی فلت سایت

بله ، طراحی فلت اینجاست که بماند. اما سایه های چشمگیر افتاده اند و بیشتر از بین رفته اند. اسكوومورفيسم ممكن است دوباره مد شود. اجازه ندهید این نوع روندهای طراحی بر ماهیت شما تأثیر بگذارد.

اگر از زیبایی نام تجاری بالایی برخوردار هستید ، دیگر نیازی به پرش از کشتی نیست که هربار طراحی جدیدی ارائه دهید. با به روزرسانی دارایی های وب سایت خود می توانید تازه بمانید. روندهای جدید را در کمپین های خاص مانند صفحات فرود یا ایمیل های فصلی امتحان کنید. سپس می توانید بهتر ارزیابی کنید که آیا این روندها واقعاً باید به سبک نام تجاری شما پذیرفته شوند.

4. به میزان کافی ترافیک ندارید

ترافیک معیار خوبی برای عملکرد طراحی سایت نیست. احتمالاً نیاز به بازدید بیشتر نشان دهنده مشکلات مربوط به استراتژی خرید شما است – نه طراحی وب سایت. به این روش فکر کنید: برای اینکه مورد توجه بازار هدف خود قرار بگیرید ، باید چه نوع تجربه ای را طراحی کنید؟ احتمالاً یک صفحه اصلی نیست. اگر آنها در صفحه اصلی شما باشند ، قبلاً متوجه شما شده اند. یک طراحی وب سایت عالی مطمئناً می تواند میزان جذابیت را افزایش دهد. با طراحی بهتر ممکن است مدت زمان بیشتری در سایت یا صفحات بیشتری در هر بازدید داشته باشید. اگر به بازدیدکنندگان بیشتری از صفحه اصلی خود نیاز دارید ، جستجوی پولی ، یک کمپین ویدئویی جالب یا برخی از اقدامات تبلیغاتی ویروسی دیگر را در نظر بگیرید.

5. نرخ بونس ریت شما خیلی زیاد است

خوب ، من آن را اعتراف می کنم: اگر نرخ جستجوی شما زیاد باشد ، در واقع ممکن است به طراحی مجدد وب سایت نیاز داشته باشید. اما در مورد پیشرفت های تدریجی و آسان برای اجرا که می تواند اشتیاق کاربر به خروج را کاهش دهد ، کوتاهی نکنید.

برای مبتدیان ، سعی کنید نسخه خود را به روز کنید ،

6. شما در حال دریافت یک سیستم مدیریت محتوای جدید (CMS) هستید

طراحی مجدد سایت

اشتباه متوجه نشوید. من کاملا عقیده دارم که تیم های فنی و خلاق باید برای همکاری بیشتر و بیشتر اوقات کار کنند. با این حال ، همیشه لازم نیست که راه حل های فنی و پروژه های طراحی به هم آمیخته شوند. اگر شرکت شما در حال به روزرسانی پشته فناوری خود است ، بسیار عالی است – به وب مدرن خوش آمدید!

این پروژه های فناوری به خودی خود بسیار کارا می کنند. طرح به شکل فعلی به تیم فنی شما کمک می کند تا انتقال را سریعتر انجام دهد. سپس فرایند طراحی مجدد را شروع کنید. به این ترتیب ، وقتی زمان اجرای طرح جدید فرا برسد ، تیم فنی شما با پشته جدید بیشتر آشنا می شوند

7. شما فقط یک طراح وب جدید استخدام کرده اید

افزودن یک طراح به تیم خود دیدگاه دیگری در روند حل مسئله دارد. اما به جای اینکه با طراحی مجدد کامل آنها را درگیر کنید ، ابتدا با چند پروژه کوچک استخدام جدید خود را در فرهنگ شرکت و اکوسیستم خلاق خود آشنا کنید.

پیشرفت های کوچکتر انجام دهید و اجازه دهید طراح شما با مشکلاتی که می خواهید در حل آنها آشنا شود بیشتر آشنا شود. این پروژه های جهت یابی به طراح جدید شما این امکان را می دهد تا تحقیقات مهمی را در زمینه طراحی انجام دهد ، با سهامداران دیدار کند و نقطه نظرات آنها را دریابد. شناختن شرکت و فرهنگ آن در نهایت به وی اجازه می دهد تا در طولانی مدت تصمیمات بهتری در زمینه طراحی مجدد وبسایت بگیرد.

8. رقابت شما به تازگی شروع شده است.

طراحی مجدد وب سایت ذاتاً مخاطره آمیز است. آنها به زمان ، منابع و توجه زیادی از طرف بسیاری از ذینفعان نیاز دارند و با تغییر همزمان یکسری متغیرها ، شناسایی علل اصلی مشکلات عملکرد در پایان کار دشوار است.

اگر می خواهید از پس مسابقات برآیید ، به دنبال فرصت هایی برای بهینه سازی تجربه موجود باشید. پیشرفت های افزایشی در طراحی می توانند به نتایج نمایی تجاری منجر شوند. تغییر یک عنوان یا موقعیت مکانی یک دکمه آسان است – و ممکن است عملکرد وب سایت شما را فوراً افزایش دهد.

 

 

9. زیرا یک کاربر شکایت کرده است

یک مشتری ناامید نسبت به مشتری راضی بسیار بیشتر ابراز نارضایتی می کند. من پیشنهاد نمی کنم که همه شکایات را نادیده بگیرید ، اما به سادگی چشم انداز مشتری را در نظر بگیرید – آیا آنها در یک دستگاه تلفن همراه هستند ، جدید هستند یا مشتری قدیمی هستند ، آیا آنها به روشی غیربهینه در سایت شما گیر می کنند ؟شکایت مشتری برای طراحی مجدد کافی نیست.

کاربران شما ممکن است به شما بگویند که آنها چه می خواهند. رئیس شما ایده های عالی دارد. به عنوان یک طراح ، باید این درخواست ها را تجزیه و تحلیل کنید و انگیزه های موجود در آنها را درک کنید.

آن شخص چه نیازهای برآورده نشده ای را دارد؟ خواسته های بیان شده و نیازهای نمایان شده لزوماً یکسان نیستند. آیا از نظر طراحی و محتوای وب سایت یا شاید معماری اطلاعاتی آن مشکلی وجود دارد؟ برای توسعه مشتری و تأیید اعتبار چالش ها و فرضیه های تجاری از ابزاری مانند CrazyEgg یا Qualaroo استفاده کنید. سپس از طرح برای پرداختن به آنچه یاد می گیرید استفاده کنید.

تحقیقات می تواند تأثیر طراحی شما را بسیار بهبود بخشد. قبل از رفتن به طراحی مجدد وب سایت ، سوالات زیادی بپرسید. ممکن است در وقت و منابع خود صرفه جویی کنید.

مراقبت و نگهداری مناسب از وب سایت ها

قرار نیست وب سایت ها ساخته شوند – بلکه قرار است آنها گسترش یابند. به وب سایت خود به عنوان یک موجود زنده و در حال تحول فکر کنید. آن را با محتوای عالی تغذیه کنید. آن را با نشانه هایی پر کنید که بازدید کنندگان شما را از طریق تعاملات بی شمار آن راهنمایی می کنند. به او بیاموزید تا به نیازهای بازدید کنندگان شما اهمیت دهد. با گذشت زمان ، قطعه کوچک وب شما ممکن است به یک تجربه دیجیتالی پر رونق تبدیل شود – اما فقط درصورتی که برای پرورش آن کمی وقت بگذارید.

منبعhttps://www.brentsummers.com/blog/2017/9-bad-reasons-for-a-website-redesign

 

 

 

انتشار دهید

آخرین مطالب

اهمیت MUM مام برای گوگل

اهمیت MUM برای گوگل اهممیت MUM برای گوگل | اهمیت مدل یکپارچه چندوجهی (مام) برای گوگل در اینجا اخبار و به‌روزرسانی‌های روزانه صنعت سئو در

گوگل پنالتی

مجازات گوگل( گوگل پنالتی) چیست؟

اگر بازدید وب سایت شما ناگهان کاهش یابد و شاهد کاهش رتبه بندی مربوطه باشید ، احتمال اینکه مجازات گوگل (گوگل پنالتی)را دریافت کرده‌اید بسیار

فریم‌ورک

فریم ‌ورک (framework) چیست؟

به طور کلی ، فریم ورک (Framework) یک ساختار واقعی یا مفهومی است که در نظر گرفته شده است تا به عنوان پشتیبان یا راهنمای

رپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری چیست؟

ممکن است متوجه شده باشید که مارک های جدید در ایران در حال ظهور و افزایش هستند و شناخت بیشتر از هر برند جدید مساوی

وب سایت داینامیک

وب سایت داینامیک چیست؟

یک وب سایت یا یک صفحه وب منفرد می تواند ایستا یا داینامیک باشد. یک وب سایت ثابت یا یک صفحه وب ثابت شامل اطلاعاتی

طراحی وب ریسپانسیو چیست؟

با طراحی وبسایت ریسپانسیو، وب سایت شما (و صفحات آن) می تواند بهترین تجربه را به کاربران ارائه دهد و خود را با دسک تاپ

لوکال هاست

لوکال هاست چیست؟

هنگامی که یک IP آدرس را در سیستم خود فراخوانی میکند ، این یعنی سعی می کنید با یک رایانه دیگر در اینترنت تماس بگیرید

سی آر ام

CRM چیست

CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری است. همانطور که از نام آن پیداست ، نرم افزار CRM سیستمی برای مدیریت روابط با مشتریان است. برای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.